Pravdivé lži (1994) online ke shlédnutí

Film Pravdivé lži online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet americký film Pravdivé lži. Jedná se o skvělý akční thriller, který v sobě má i trochu komedie. Je to film, který režíroval Oscarový James Cameron v roce 1994, tedy ještě před Titanicem nebo Avatarem. V hlavní roli pak uvidíme charizmatického Arnolda Schwarzeneggera. Zkrátka a jednoduše se jedná o snímek, který byste si v žádném případě neměli nechat ujít.

Pravdivé lži jsou starší, ale stále velmi zajímavý film. Premiéru v kinech už mají dávno za sebou, ale od té doby čas od času běží i v televizi. Pokud však nechcete čekat ani na to, tak přímo zde s námi budete mít tu jedinečnou možnost si je pustit online. Film jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a nyní bychom vám ho rádi nabídli online ke shlédnutí. Díky internetu si tak můžete Pravdivé lži přehrát kdykoliv jenom budete chtít a na pouhých pár kliknutí myši. To už je nabídka, která snad stojí za to.

Hrdinou příběhu je zvláštní agent Harry Tasker. Patří k elitě toho, co mohu špionážní služby nabídnout. Splňuje především to, co je nejdůležitější pro každého špióna a to je utajení. Harry je fyzicky velmi vyspělý muž, který navíc ovládá šest světových jazyků a má výcvik prakticky pro všechny myslitelné zbraně. Nikdo to ale o něm neví, protože žije na první pohled zcela obyčejný a nudný život bez jakéhokoliv vzrušení. Má svojí rodinu i nezajímavou práci obchodníka z počítači. Opravdu je to ale všechno tak idylické?

Film Pravdivé lži online ke shlédnutí.

Ani nikdo z jeho blízkých netuší, kdo skutečně je a to včetně jeho manželky Helen, se kterou mají už patnáct let krásný vztah. Jenže to má jeden háček. Jejich vztah je tak normální a běžný, až se Helen začne nudit. Začne se tak poohlížet po někom, kdo by jí nabídl trochu vzrušení. O slovo se tak brzy přihlásí i místní obchodník s ojetými auty Simon. Ten má navíc velmi přesvědčivou historku o tom, že je tajný agent. Helen z něj začíná být oblouzněna, aniž tuší že je to jenom pohádka a skutečným agentem je jenom její manžel.

Harry zrovna nemá moc času na manželské problémy, protože musí řešit vážné ohrožení národní bezpečnosti v podobě arabských teroristů. Ti nakonec unesou nejenom jeho, ale i jeho manželku. Že by to byl konečně ten vhodný čas vyjasnit si manželské spory i osobní tajemství? Je to možná poslední šance, jak vrátit všechno do pořádku.

Zvláštní agent Harry Tasker vede dvojí život.

Chcete vědět, jak celá tato eskapáda Harry Taskera dopadne? Tak to si rozhodně pusťte film Pravdivé lži (1994), který vám nabízíme online ke shlédnutí na této webové stránce. Video s filmem pro vás máme v HD kvalitě a jeho přehrávání je opravdu naprosto jednoduché. Jenom u nás si můžete tento snímek pustit hezky pohodlně online na pouhých pár kliknutí myši. Pevně věříme, že tuto šanci využijete a budete se s námi dobře bavit. O nic jiného nám ostatně ani nejde! Přejeme vám příjemnou zábavu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.