Přehrát online film Tohle je náš svět (2016)

Film Tohle je náš svět online ke shlédnutí a zdarma. Jenom u nás si můžete toto působivé drama s Viggo Mortensenem přehrát pohodlně a zdarma. Video s filmem už na vás čeká k přehrání přes internet, což je opravdu velmi pohodlné a jednoduché. Jedná se film o otci, který se rozhodl odrhnout svých šest dětí od civilizace a sám je vychovávat v divočině hluboko v lesích. Jenže se smrtí jejich matky se leccos mění.

Máte rádi působivé filmy ze života? Pokud ani, tak se vám určitě bude zamlouvat i film Tohle je náš svět (v anglickém originále Captain Fantastic), který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. S námi si budete moci tento snímek přehrát opravdu velmi jednoduše a zdarma. To je opravdu unikátní příležitost, kterou snad chcete využít. Snímek natočil velmi zkušený americký režisér Matt Ross, který má na kontě více než dvě desítky filmů. K tomuto rovněž napsal i scénáře, takže nás čeká velmi celistvé a kvalitní dílo.

Tohle je náš svět (2016) přehrát online přímo zde.

Tohle je náš svět je film, který nás hned od první informace o něm zaujal. Nemohli jsme si ho rozhodně nechat ujít. Právě proto jsme ho také nahráli a rozhodli se o něj podělit i s vámi. Film šel do českých kin od 14. července 2016, ale s tím se vy nemusíte nijak blíže zaobírat. To hlavní je, že se nám podařilo snímek sehnat ve výborné kvalitě a nabídnout vám ho online ke shlédnutí přímo zde nebo se můžete podívat také na stránky magazínu Ze.tode.

A o čem je? Ve zkratce je do příběh jedné rodiny. Jména nejsou důležitá, protož je to zřejmě příběh, který už se odehrál mnohokrát a s různými aktéry. Velmi charizmatický a inteligentní otec už má dost civilizace. Myslí si, že na jeho děti klade více nástrah a nebezpečí, než přináší užitku. Proto se rozhodne vzít všech svých šest potomků a odstěhovat se hluboko do lesa. Do bezpečí mimo tenhle uspěchaný a hlučný svět.

V lese rodina vytvoří svébytnou komunitu, kde se o sebe všichni navzájem starají a pomáhají si. Jednoduchý život, tak jak ho kdysi prožívali i naši předci. Překvapivě i děti jsou s tímto stylem života celkem smířené a nalézají v něm určitý druh zalíbení. Jenže vytvořit si takový soukromí ráj není jenom tak jednoduché. Nesmíme zapomínat, že pořád mají vazbu i ven. A tou největší je jejich matka, která zůstala doma. Když ale zemře, tak se celá rodina musí vydat na cestu, aby se s ní mohla naposledy rozloučit.

Čeká je velmi těžká konfrontace s realitou, kterou většina lidí považuje za normální. Přinese to pochyby i do jejich uvažování a nebo se naopak ještě více zatvrdí ve svém rozhodnutí?

Otec a jeho šest dětí žijí osamoceni hluboko v lese.

Shrnutí filmu Tohle je náš svět

Tohle je náš svět je opravdu hodně zajímavý film. Opravdu kvalitní snímek se zajímavým příběhem. Ne nadarmo také získal spoustu ocenění na mezinárodních filmových festivalech, namátkou třeba na MFF Cannes nebo dokonce na domácím MFF Karlovy Vary. Matt Ross patří mezi zkušené filmové tvůrce, takto silný příběh prostě umí pojmout. Film je navíc i vizuálně velmi atraktivní, na čemž má zásluhu hlavně kameraman Stéphane Fontaine. Celkově se nám film prostě líbí a můžeme vám ho jedině doporučit. Tak na co ještě čekáte? Prostě do toho pojďte s námi.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film a oštítkován . Uložte si odkaz.