Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015) online ke shlédnutí

Film Hunger Games: Síla vzdoru 2. část online ke shlédnutí i pro vás. Přímo zde na této webové stránce už je pro vás připraveno další pokračování legendárních Hunger Games. Na Katniss Everdeenová čeká velkolepé završení jejího dramatického příběhu. Je na čase, aby hrůzovláda Capitolu konečně skončila. Tentokrát už nejde jenom o budoucnost dvanáctého obvodu, který byl totálně zničen. Tentokrát jde o budoucnost všech lidí z celého Panemu! A to je něco, za co se přeci vyplatí bojovat vší silou a do posledního dechu.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme tady přichystali film Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015). V originále se film jmenuje „Hunger Games: Mockingjay – Part 2, The”. Čeká nás opravdu velkolepý a nevyzpytatelný závěr této akční sci-fi série. Nebo snad ne? To vám nemůžeme prozradit, každopádně více než rok dlouhé čekání na dvojku se opravdu vyplatilo. Dnešní díl měl svojí premiéru v českých kinech 19. 11. 2015.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015) online ke shlédnutí.

Fim režíroval původem rakouský režisér Francis Lawrence, který natočil i předchozí dva filmy. Tedy Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014) a Hunger Games: Vražedná pomsta (2012). Chybí zde jenom první film ze série Hunger Games (2012), který ale natočil Garry Ross. Jako předloha opět posloužila jedna z knih spisovatelky Suzanne Collins. Scénář podle ní napsalo duo Danny Strong a Peter Craig.

Film Hunger Games: Síla vzdoru 2. část jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Video s filmem jsme pro vás nahráli s předstihem v opravdu výborné HD kvalitě. Ta zajišťuje maximálně detailní rozlišení a křišťálově čistý zvuk. Dokonce si u nás můžete vybrat i mezi českým dabingem a originálním zněním. A jako takový bonus jsme si pro vás připravili i předchozí díl Síly vzdoru, který si u nás budete moci pustit opravdu jednoduše a zdarma. To všechno je u nás otázka jenom pár jednoduchých kliknutí myši.

Katniss Everdeenová má sílu to změnit.

A o čem bude závěr této ságy, na který jsme čekali dlouhé tři roky? Před Katniss Everdeenovou stojí největší výzva jejího života. Minule jsme byly svědky zkázy 12 obvodu, který začal být pro Capitol nepohodlný. Mohl se totiž stát ohniskem revoluce, na kterou zde nebyly vládnoucí kruhy Panamu připraveni. Jenže otázkou zůstává co dál?

Zničit moc Capitolu bude opravdu nebezpečné!

Katniss si to dlouho vyčítala jako svou vinu, než pochopila, že skutečnými viníky jsou ti, kdo dávali rozkazy. Její rolí je tyto lidi zastavit. Proč má hrstka žít v blahobytu a z tvrdé práce obyčejných lidí, kteří musí tak tvrdě pracovat de fakto v otroctví. Teď už tady nejde jenom o život Katniss a jejich blízkých, tady jde o osud každého normálního obyvatele Panamu.

Katniss se společně se svými pár přáteli postaví samotnému prezidentu Snowemovi. Na této nebezpečné akci samozřejmě nemůže ani náhodou chybět Gal, Finnick a Peety. Společně vytvoří elitní jednotku, která je sice malá, ale velmi pružná. Nemá tak problém proniknout za hranice 13. kraje a vydat se do srdce samotného Capitolu.

Je to opravdová výzva. Katniss se totiž rázem ocitá v roli, na kterou nemůže být připravena. Stává se vůdkyní rebelů a lidí ochotných obětovat za svobodu vše. Jenže být velitel je obrovské břímě, které se nedá srovnávat ani s těmi nejhoršími soupeři z arény Hladových herc. Její ideál je ale čistý a hluboký. Je to svoboda, která by měla být dopřána každému člověkovi. Katniss tak povede rebely v první linii a neustane dokud nepřivede své lidi k vítězství. Nenáviděný prezident Snow, ale rozhodně neřekl poslední slovo a své obrovské moci se jistě nezdá jenom tak snadno.

Prezident Snow musí být konečně zastaven.

Film Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015) online ke shlédnutí pro vás. Velkolepá sága jménem Hunger Games se uzavírá. Pojďte si i vy přehrát nové pokračování v podobě tohoto velkolepého dobrodružného sci-fi thrilleru. Jak se říká: „To nejtemnější nakonec.” A na nás skutečně čeká hodně propracovaná a napínavá podívaná. My jsme opravdu rádi, že můžeme být u toho a právě tuto epizodu vám nabídnout ke shlédnutí na těchto našich webových stránkách. Pojďte si jí pustit jednoduše a hned teď!

Čeká nás velkolepý závěr celé trilogie.

V hlavním rolích uvidíme nám už dobře známé herce jako: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth nebo třeba Woody Harrelson. Všichni v čele s režisérem Francisem Lawrencem odvedli opravdu skvělou práci a my se tak můžeme z jejich výkonů jenom těšit.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.