Tři bratři (2014) online a zdarma

Pohádka Tři bratři online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát zdarma přes internet povedenou českou pohádku od režiséra Jana Svěráka podle scénáře Zdeňka Svěráka. Na této webové stránce si s námi můžete přehrát zdarma video s tímto skvělým filmem. Je to pohádka o třech bratrech, kteří vyrazili do světa na zkušenou a dostali se až do třech klasických pohádkových příběhů. Čeká na ně nakonec trocha toho štěstí? A dost možná i nějaká ta láska a nevěsta.

Přímo tady na této webové stránce si můžete pustit zdarma novou českou pohádku Tři bratři. Je to opravdu krásný film od otce a syna Svěřáka. V českých kinech měl premiéru 14. 8. 2014, ale svojí televizní premiéru si odbyl až na Štědrý den 24. 12. 2015 na televizi Nova. Vy se však nemusíte starat ani o jedno, protože s námi si tento opravdu krásný film přehrajete online kdykoliv jenom budete chtít. A o čem to celé bude? To vám samozřejmě také trochu prozradíme. Stačí jenom, když se začtete do řádků níže.

Pohádka Tři bratři online ke shlédnutí.

Film Tři bratři jsme pro vás nahráli ve skvělé HD kvalitě, která zaručuje maximálně jemný obraz a krásně čistý zvuk. Díky tomu si film opravdu užijete. Náš inteligentní streamovací přehrávač se navíc přizpůsobí jakékoliv obrazovce. Klidně si tak tuto hezkou pohádku můžete pustit i na mobilu nebo tabletu. Váš zážitek bude vždy maximální.

Tři bratři je jedna z nejnovějších a nejhezčích českých pohádek. Za zmínku stojí i skvělé herecké obsazení v čele s ústředí trojicí bratrů: Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula. Kromě nich ale ve filmu uvidíme také Oldřicha Kaisera, Jiřího Lábuse, Zdeňka Svěráka, Zuzanu Norisovou, Davida Matáska, Ivanu Chýlkovou, Jitka Čvančarovou nebo třeba Bolka Polívku.

Podíváme se i na červenou Karkulku.

Hlavními hrdiny jsou tři bratři. Jmenují se Pepa, Honza a Matěj. Doposud žijí se svými starými rodiči v jednom hospodářství. Vyrostli z nich opravdu statní a urostlý jinoši. Opravdu radost pohledět. Starý pan otec by jim rád předal své hospodářství. Jenže neví komu z nich a navíc si myslí, že by jim ještě předtím prospělo, kdyby se také trochu podívali do světa. Na zkušenou, aby poznali, jak to chodí jinde a třeba si i něčemu přiučili.

Stane se některý z bratrů rovnou králem?

Naši tři bratři jsou z tohoto nápadu nadšeni a tak se skutečně vydávají vstříc dobrodružstvím. Jenže to ještě netuší, že ty dobrodružství budou daleko větší, než si jenom dokázali představit. Postupně totiž budou putovat z jednoho pohádkového příběhu do druhého a prožívat si je na vlastní kůži. Často to nebudou mít vůbec jednoduché.

První příběh zavede naše bratry před zámek šípkové Růženky. Budou se do něj muset probít svými urostlými pažemi. Jenom tak mohou zachránit spící Růženku, jenž pak jeden z nich pojme za manželku. Druhý příběh nám odvypráví známou pohádku o červené karkulce. Nebude tady nouze o zpívající zvířátka, včetně naprosto komického vlka, což byla ale asi tak trochu záměr. Třetí poslední příběh bude převyprávěním pohádky Dvanácti měsíčků. Kdo v něm bude hrát jakou roli vám ale rovněž nemůžeme prozradit. Každopádně se podíváme v jinak slunečně rozzářené pohádce i do zimních krajin.

Čeká nás krásná pohádka plná písniček.

Taková je pohádka Tři bratři, jenž tady na vás čeká online ke shlédnutí. Je to opravdu hezký film plný písniček a zpívání. To je právě to, co pohádku asi nejvíce odlišuje od ostatních. Zpívá se tu opravdu hodně a všude. Skoro by se dalo říci, že je to až taková muzikálová pohádka. Na druhou stranu to vůbec není na škodu, protože během písniček se krásně posouvá děj. Většinu těchto chytlavých rýmů včetně hudby složil Jaroslav Uhlíř, který je velmi známý svou dlouhodobou spoluprací právě se Zdeňkem Svěrákem. Režie se pak ujal Oscarový režisér Jan Svěrák. Tato sehraná trojka nám tak vytvořila opravdu krásný a zábavný film o Třech bratrech. To je až trochu symbolické nemyslíte?

Všechny pohádky nakonec dobře dopadnou.

Pravá, ryze česká pohádka Tři bratři už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Film získal celou řadu úspěchu od dvou českých lvů, přes rekordní návštěvnost v českých kinech. Pevně věříme, že tak může dá hodně i vám. Snažili jsme se o to vám tuto pohádku připravit v opravdu výborné kvalitě online ke shlédnutí. U nás si jí tak snad budete moci také vychutnat a strávit tak krásné chvíle pohody. Třeba i s celou vaší rodinou. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Věříme, že si to jednoznačně zasloužíte. Tak na viděnou příště!

Ke třem bratrům napsal scénář Zdeněk Svěrák.

Další zajímavé informace o české pohádce Tři bratři naleznete také na české Wikipedii. Nebo zkuste profil filmu na CSFD.cz, kde jsou také recenze samotných diváků, které jsou v případě této pohádky většinou velmi pozitivní.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.